SPRZEDAŻ

Poradnik początkującego e-palacza

 

Jak smakuje e-papieros?

 

Aromat naszego e-papierosowego dymu zależy od wkładu (liquidu) jaki w nim użyliśmy. Możemy rozkoszować się smakiem zbliżonym do papierosów takich mark jak Camel czy Marlboro. Występują również wkłady owocowe, przypominające smaki alkoholi. Prawdę mówiąc nie ma na dzień dzisiejszy możliwości nie kupienia liquidu o preferowanym przez nas aromacie. Więcej informacji o liquidach.

 

Co należy zakupić, aby rozpocząć e-palenie?

 

Na początek polecam kupno zestawu startowego (koszt 200- 300 zł). Rynek przepełniony jest e-papierosami za nawet 40 zł, które jednak bardzo szybko ulegają awarii i po męce z nimi, można naprawdę zniechęcić się do e-palenia. W skład profesjonalnego zestawu wchodzą:

 

- E-papieros

- Ładowarki

- Zapas atomizerów z kartridżami, albo opcjonalnie kartomizer

- zapas liquidów

 

Na ile starczy 1 ml liquidu?

 

1ml liquidu odpowiada 1 paczce tradycyjnych papierosów. Obecnie liquidy można kupić nawet 1 zł/ml co uatrakcyjnia e-palenie o aspekt ekonomiczny.

 

Czy e-papierosy szkodzą zdrowiu?

 

Nie, więcej na ten temat tutaj.

 

Czy puste wkłady można ponownie napełnić?

 

Oczywiście, każdy kartridż może zostać ponownie napełniony. Część e-papierosów posiada pojemność 0.3 do nawet 1ml. Ważne jest upewnić się przed zakupem czy ilość mililitrów wystarczy nam na dzień e-palenia.

 

Słyszałem, że można samemu ulepszyć swego e-papierosa, czy jest to bezpieczne?

 

Zdecydowanie odradzamy takie działanie ze względów bezpieczeństwa użytkownika. Producent nie bierze odpowiedzialności za chałupnicze majsterkowanie przez niespełnionych inżynierów.

 

Jak działa e-papieros?

 

Budowa i zasada działania jest obszernie przedstawiona tutaj.

 

Nie mogę znaleźć optymalnej mocy liquidu dla mnie, co zrobić?

 

Bezproblemowo można mieszać zawartości danych liqudów ze sobą lub rozcieńczać glikolem propylenowym, aby otrzymać optymalną moc wkładu.

 

Jak rozpoznać, że brakuje już zawartości w liquidzie?

 

Smak staje się mniej intensywny. W przypadku już prawie całkowitego braku zawartości wkładu, można poczuć lekką nutkę spalenizny. W takiej sytuacji należy zaprzestać palenia do ponownego napełnienia liquidu, ponieważ może nastąpić uszkodzenie atomizera.

 

Czy trzeba czyścić gąbeczki przed każdym napełnieniem?

 

Wyczyszczenie gąbki jest wskazane tylko w przypadku jeżeli nastąpi znaczący spadek intensywności smaku, albo przy zmianie rodzaju używanego liquidu.

 

Ile płynu należy wlać do wkładu?

 

Wskazane jest napełnienie go do momentu, aż gąbeczka wsiąknie płyn do granic swoich możliwości, bez osadzania się na górze wolno pływającego sobie płynu.

 

Czy można palić e-papierosa w miejscach publicznych?

 

E-palenie nie jest prawnie usankcjonowane dzięki czemu omija ono ustawę o niepaleniu w miejscach publicznych.

 

Czy to prawda, że e-palenie jest bardziej ekonomiczne od tradycyjnych papierosów?

 

Aspekt ekonomiczny zaczyna odgrywać coraz większą rolę w e-paleniu. Oszczędności jakie można osiągnąć mogą dochodzić (w zależności od intensyfikacji palenia) do 250 zł miesięcznie.

 

CHCESZ PODZIELIĆ SIĘ Z NAMI SWYMI DOŚWIADCZENIAMI?

 

NAPISZ DO NAS!

 

ecigarettepoznan@gmail.com

 

© & ™ 2012 All rights reserved, Firminius Distribution LLC

 

Kontakt: ecigarettepoznan@gmail.com